KURUMSAL YÖNETİŞİM DANIŞMANI kimdir?

img003

PwC,DELOITTE BIG FOUR FAMILY BUSINESS REPORTS

Aile şirketlerinin kurumsallaşma temeli aileSirketleri.org ANAYASASI ile atılır. Ülkemizin %99 nu oluşturan aile şirketlerinin sürdürülebilir bir büyümeyi sağlaması ve rekabet gücünü artırmasının ilk şart aile şirket .org anayasası projesine KURUMSAL YÖNETİŞİM DANIŞMANI rehberliğinde başlamasıdır.

PETER DRUCKER diyor ki “ailenin görevi şirkete hizmet etmektir yoksa ikisinin de sonu  iyi olmaz.”

Online family business ile kurumsal yönetişim modelini tüm aile şirketleri öğrenebilir ve aile şirketleri .org ANAYASASInın proje formatını görebilir.OECD kurumsal yönetişim ilkelerine göre sistem mühendisliği ile tasarlanan projemiz ; kurumsal yönetişim danışmanlığı rehberinde şirketin geleceğini şekillendirir.

Kurumsal Yönetişim Danışmanı*** CAHİT GÜNAYDIN  ın İstanbul Kültür Üniversitesi Aile işletmeleri kongresi,JCI ve SİAD,TİM,TOBB lardaki aile şirketleri anayasası ve kurumsal yönetişim modeli sunumunu aşağıdaki linkde izleyebilirsiniz.

KURUMSAL YÖNETİŞİM-online link-

online family business or e-learning for boss

sigma-center

İTÜ mak.fak. mezunu olan KURUMSAL YÖNETİŞİM DANIŞMANI C.GÜNAYDIN Otomotiv Endüstrisinde Mühendis ve Yönetici olarak 25 yıl çalıştı. Profesyonel olarak çalıştığı dönemde altı sigma, kaizen gibi bir çok teknik ve yönetim geliştirme eğitimleri alan H.C.Günaydın Mercedes-Benz, Ford, Isuzu , Nissan gibi küresel firmaların otomotiv projelerinde çalışmıştır. Bir çok otomotiv yan sanayi firmasının kurumsal gelişim projelerini yönetmiştir.2000 yılında İşletme Yönetimi Sertifika Programını ve daha sonra lead auditor sertifika programını tamamladı. Bu tarihten itibaren ülkemizin önde gelen danışmanlık firmaları ve KALDER, MPM, TOSYOV, TTGV, MEV gibi sivil toplum kuruluşları ile proje bazlı bağımsız çalışarak  “ kurumsal yönetişim danışmanı “ olmayı alternatif bir kariyer olarak seçmiştir.EGE BÖLGESİ SANAYİ ODASI nda kaizen, six sigma ve kurumsal yönetişim , EGE İHRACATCILAR BİRLİĞİ nda kaizen, ANKARA SANAYİ ODASI nda kaizen, İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTE sinde kurumsal yönetişim , GAZİ ÜNİVERSİTESİ nde kaizen, EGE ÜNİVERSİTE sinde six sigma, AYDIN SANAYİ ODASI nda kurumsal yönetişim, ISPARTA SANAYİ ODASI kurumsal yönetişim,Konya Sanayi Odası -kurumsal yönetişim,TUGİAD inovasyon, Çerkezköy STO six sigma ,kaizen, KALDER-İZMİR inovasyon,DAİB,DKİB ,GTO,kurumsal yönetişim konularında  konferanslar verdi.İstanbul Kültür Üniversitesi aile şirketleri merkezi sempozyumunda bilimsel bildiri sunumu yapıldı.DÜNYA GAZETESİ, MÜHENDİS VE MAKİNA, HÜRRİYET YENİ BİR İŞ, TOSYOV, BT HABER, KOBİ –EFOR  dergilerinde makaleleri yayınladı

img008

Aile şirketlerinin kurum kültürü tasarımı KURUMSAL AKADEMİ si ile gerçekleştirilir.  SİGMA AKADEMİ online proğramından eğitim gereksinimize göre çalışanlarınız için istediğiniz eğitimleri seçebilirsiniz.  Yönetim ve İcra Kurulu üyelerine özel profesyonel  kişisel yönetici gelişim proğramları tasarlanır.Şirket swot analizine göre konularında en iyi olan dostlarımız sizinle birlikte şirketinizin geleceğini şekillendirir.

detay için link

aile şirketleri kurum kültürü tasarımı için AKADEMİ

jci

JCI-İZMİR -EGE PALAS- KURUMSAL YÖNETİŞİM MODELİ- TOPLANTISI-2016

http://www.AileSirketleri.org FAMILY BUSINESS NETWORK paylaşımlarımızı twitter linkinden takip edebilirsiniz.Kurumsal Yönetişim Modeli partner danışmanlık şirketlerinin seminer duyurularınıda görebilirsiniz. follow us.Twitter.

aileSirketleri.org TWITTER Link-follow us-

LOGO-3

 

iletişim: consulturk@gmail.com

Reklamlar

“KURUMSAL YÖNETİŞİM DANIŞMANI kimdir?” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s