YENİLEŞİM MÜHENDİSİ kimdir?

img003

PwC,DELOITTE BIG FOUR FAMILY BUSINESS REPORTS

Online family business ile ipek yolu kurumsal yönetişim modelini tüm aile şirketleri öğrenebilir ve YENİLEŞİM MÜHENDİSİ*** CAHİT GÜNAYDIN  ın İstanbul Kültür Üniversitesi Aile işletmeleri kongresi,JCI ve SİAD,TİM,TOBB lardaki aile şirketleri anayasası ve kurumsal yönetişim modeli sunumunu aşağıdaki linkde izleyebilirsiniz.

KURUMSAL YÖNETİŞİM-online link-

online family business or e-learning for boss

sigma-center

İTÜ mak.fak. mezunu olan yenileşim mühendisi C.GÜNAYDIN Otomotiv Endüstrisinde Mühendis ve Yönetici olarak 25 yıl çalıştı. Profesyonel olarak çalıştığı dönemde altı sigma, kaizen gibi bir çok teknik ve yönetim geliştirme eğitimleri alan H.C.Günaydın Mercedes-Benz, Ford, Isuzu , Nissan gibi küresel firmaların otomotiv projelerinde çalışmıştır. Bir çok otomotiv yan sanayi firmasının kurumsal gelişim projelerini yönetmiştir.2000 yılında İşletme Yönetimi Sertifika Programını ve daha sonra lead auditor sertifika programını tamamladı. Bu tarihten itibaren ülkemizin önde gelen danışmanlık firmaları ve KALDER, MPM, TOSYOV, TTGV, MEV gibi sivil toplum kuruluşları ile proje bazlı bağımsız çalışarak  “ kurumsal yönetişim danışmanı “ olmayı alternatif bir kariyer olarak seçmiştir.EGE BÖLGESİ SANAYİ ODASI nda kaizen, six sigma ve kurumsal yönetişim , EGE İHRACATCILAR BİRLİĞİ nda kaizen, ANKARA SANAYİ ODASI nda kaizen, İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTE sinde kurumsal yönetişim , GAZİ ÜNİVERSİTESİ nde kaizen, EGE ÜNİVERSİTE sinde six sigma, AYDIN SANAYİ ODASI nda kurumsal yönetişim, ISPARTA SANAYİ ODASI kurumsal yönetişim,Konya Sanayi Odası -kurumsal yönetişim,TUGİAD inovasyon, Çerkezköy STO six sigma ,kaizen, KALDER-İZMİR inovasyon,DAİB,DKİB ,GTO,kurumsal yönetişim konularında  konferanslar verdi.İstanbul Kültür Üniversitesi aile şirketleri merkezi sempozyumunda bilimsel bildiri sunumu yapıldı.DÜNYA GAZETESİ, MÜHENDİS VE MAKİNA, HÜRRİYET YENİ BİR İŞ, TOSYOV, BT HABER, KOBİ –EFOR  dergilerinde makaleleri yayınladı

img008

İPEK YOLU YENİLEŞİM MÜHENDİSLERİ BRI kapsamında SRCIC üyeleri ile işbirliği yaparak innoSMEs belirleyecek ve kurulmasına önderlik ettiği innoFON lar ile digital innovation silk road ecosystm DİSRE tasarlayacaklar.

SİGMA AKADEMİ tüm asenkron online proğramlarını alan yenileşim mühendisleri adaylar DİSRE FORUM A.Ş. innovationworkshops larına katılarak YENİLEŞİM MÜHENDİSİ sertifikası sahibi olacaklar.

innovate or evaporate

 

jci

aileSirketleri.org TWITTER Link-follow us-

LOGO-3

 

iletişim: consulturk@gmail.com

“YENİLEŞİM MÜHENDİSİ kimdir?” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s