TÜRK AİLE ŞİRKETLERİ YÖNETİŞİM MODELİ

OPEN FAMILY BUSINESS link

TÜRK AİLE ŞİRKETLERİ YÖNETİŞİM MODELİ

It’s very difficult for any business to function successfully without a clearly-defined set of ground rules. In a family-owned business, these rules, which are commonly referred to as a Family Business Constitution, provide guidance and define the manner in which your business functions. A Family Business Constitution is an invaluable formal agreement that creates a binding contract by which all family members must abide

online family business- kurumsal yönetişim modeli online izleyerek KURUMSAL YÖNETİŞİM MODELİ hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aile Şirketleri Anayasası OĞUZ TÖRÜG 4 DEĞİŞMEZ İLKESİ REFERANS ALINARAK HAZIRLANIR

OĞUZ TÖRÜG 4 DEĞİŞMEZ İLKESİ -link-

 

LOGO-3

facebook-FBCpartners group-join us

Twitter FBC partners link-follow us

email: consulturk@gmail.com

img004

kesikmanset_275

“Kurumsal Yönetişim Modeli”*** İKÜ-AGMER 7.aile işletme zirvesinde bilimsel bildiri olarak sunuldu. Daha önce Balıkesir Üniversitesi BANİE ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Sempozyumunda bildirisi verilen Kurumsal Yönetişim Modeli ; TOSYÖV, MPM, Ege Bölgesi Sanayi Odası, Konya Sanayi Odası, Isparta Sanayi Odası, GTO, DAİB, DKİB ve JCI-İZMİR gibiSTK organizasyonunda sunulmuş ve olumlu geri bildirimler almıştır. Yüzün üzerinde firmada yapılan araştırma ve sistem mühendisliği projelerinde UBSV-STRATEJİ VAKFI Yönetim Kurulu Üyesi Cahit Günaydın ve ekibi tarafından geliştirilmiştir.Teori damıtılmış pratikdir.İzmir YMM Odası sunumu için YMM Sn. Hakan Şarap ve İstanbul YMM Odası iletişimi ve katkıları için Sn. Adnan Nas a çok teşekkür ederiz.

ayso

AYDIN SANAYİ ODASI-link

AYDIN SANAYİ ODASI meclis toplantısında AYSO yönetim kurulu başkanı YUNUS ŞAHİN ve AYSO meclis başkanı ERCAN ÇERCİOĞLU yönetiminde aile şirketleri .org anayasası ve kurumsal yönetişim modeli sunumunu 28.mart.2017 günü gerçekleştirildi. AYSO Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Yılmaz a göstermiş olduğu konukseverlik için teşekkür ederiz. 

jci