YMM HAKAN ŞARAP &PARTNERS family business service

OPEN FAMILY BUSINESS link

online family business- kurumsal yönetişim modeli online izleyerek KURUMSAL YÖNETİŞİM MODELİ hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aile Şirketleri .org ANAYASASI hazırlamak isteyen aile şirketleri ile bir otelde PARTNER firma olarak workshop organize edebilirsiniz.

Family business workshop detayını aşağıda görebilirsiniz.

LOGO-3

KURUMSAL YÖNETİŞİM MODELİ ni referans alarak aileSirketleri.org ANAYASA nızı hazırlamak üzere partner YMM firmaları ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

YMM HAKAN ŞARAP -family business service -PARTNERs

ATATATÜRK CAD. BASIN AP.  NO:370/5        ALSANCAK-İZMİR

TEL: 232 664 33 54    email: consulturk@gmail.com

img004

kesikmanset_275

“Kurumsal Yönetişim Modeli”*** İKÜ-AGMER 7.aile işletme zirvesinde bilimsel bildiri olarak sunuldu. Daha önce Balıkesir Üniversitesi BANİE ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Sempozyumunda bildirisi verilen Kurumsal Yönetişim Modeli ; TOSYÖV, MPM, Ege Bölgesi Sanayi Odası, Konya Sanayi Odası, Isparta Sanayi Odası, GTO, DAİB, DKİB ve JCI-İZMİR gibiSTK organizasyonunda sunulmuş ve olumlu geri bildirimler almıştır. Yüzün üzerinde firmada yapılan araştırma ve sistem mühendisliği projelerinde UBSV-STRATEJİ VAKFI Yönetim Kurulu Üyesi Cahit Günaydın ve ekibi tarafından geliştirilmiştir.Teori damıtılmış pratikdir.

ayso

AYDIN SANAYİ ODASI-link

AYDIN SANAYİ ODASI meclis toplantısında AYSO yönetim kurulu başkanı YUNUS ŞAHİN ve AYSO meclis başkanı ERCAN ÇERCİOĞLU yönetiminde aile şirketleri .org anayasası ve kurumsal yönetişim modeli sunumunu 28.mart.2017 günü gerçekleştirildi. AYSO Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Yılmaz a göstermiş olduğu konukseverlik için teşekkür ederiz. 

jci

Reklamlar